Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-02-2021, 09:49   #790
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 22 - 2519.X.06; popołudnie

- Oki, to mój post jest :> Co do terminu na wrzucenie postów to do pt 02.26 czyli cały tydzień na wrzucenie posta. :>


Stan zdrowia

Karl 11/14; s.draśnięty (0);
Anthon 12/12; s.zdrowy (0);

Manfred 12/12; s.zdrowy (0);
Igor 12/12; s.zdrowy (0);
Jana 15/15; s.zdrowy (0);
Alex 15/15; s.zdrowy (0);
Allif 14/14; s.zdrowy (0)


PZ

Karl 420 PZ
Anthon 205 PZ


PD


Karl 10 PD za wrzucenie posta

Karl 10 PD za życzliwą decyzyjność co do dalszego postępowania

Karl 10 PD za szybki post

Anthon 10 PD za wrzucenie posta

Anthon 5 PD za interakcję z pobratymcami

Anthon 5 PD za szybki post




Razem:

Karl 635 + 30 = 665 PD

Anthon 370 + 20 = 390 PD



---




- W tej turze minęło kilka dni. W międzyczasie Anthon i Alex wrócili do pełni zdrowia no a Karlowi niewiele brakuje.

- Odpoczynek przebiegał raczej rutynowo. Ranni wracali do zdrowia, Jana zajmowała się rannymi i posiłkami, Allif chodziła na zwiad i polowania no a panowie czym się zajmowali to mają ten czas do dyspozycji.

- Aż tą rutynę przerwało pod koniec dnia pojawienie się zbrojnych. Jest ich łącznie około tuzina z czego 4 konnych. Przedstawiają się jako śledczy z Lenkster czyli są przedstawicielami prawa. No i proszą o gościnę.


- W tej turze bym głównie chciał rozegrać to spotkanie i reakcję postaci na tą sytuację.



---


- Chyba tyle z mojej strony na tą turę Jak macie jakieś pytania czy deklarki to dajcie znać ocb
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline