Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-02-2021, 17:05   #3
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
O, jak szybko :v

Cytat:
Napisał Arthur Fleck Zobacz post
globalną religią wypromowaną w pierwszej połowie XXI jest symulacjonizm, czyli pogląd, że żyjemy w symulacji komputerowej.
Mam nadzieję, że to dystopia, a nie nasza przyszłość. Jak ja nie cierpię symulacjonizmu!

Ale do rzeczy. W sumie z tymi skazańcami trochę mi pasuje, co za zbieg okoliczności!

Wg wklejonej strony androidy są zimne, Twoje lore opisuje ich jako uczących się emocji. Jak to dokładniej wygląda? Posiadający emocje android to coś powszechnego, czy anomalia? Bo mam pomysł, wzorowany na moim starym opowiadaniu, gdzie postać androida nauczyłaby się emocji i "zrobiła" coś niedobrego (stąd zostałaby skazana). Na ile to ma sens w Twoim świecie?
 
Alex Tyler jest offline