Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2021, 23:42   #255
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 43 - 2519.01.26; abt (2/8); popołudnie

- No to jakoś wrzuciłem posta :> Termin na wrzucenie postów do północy pt. 02.26. Czyli prawie cały tydzień na zmajstrowanie posta :>


Stan Zdrowia:

- Versana van Drasen; 12/12; s.zdrowy (0); (285 PD);


Zasoby:

- Versana: 447 PZ -300 PZ na niewiolnice = 147 PZ



PD


- Versana 15 PD za nocną scenkę z Łasicą

- Versana 10 PD za poranną scenkę rozmowy z Czarnym

- Versana 20 PD za scenkę na wyspie

- Versana 20 PD za dowiedzenie się o tylnej furtce do kazamat i przekazaniu info




Omówienie




@Wszyscy




- Ok, to w tej turze minęła z połowa dnia. Nawet większość dnia. Czyli od wczesnego poranka po wczesne przedpołudnie. Niedługo zacznie się zmierzchać.


@Versana


- No przyznam, że sporo zostawiłeś deklarek na tą turę. Więc wepchłem w post to co mi się udało w fabularnej formie. A resztę najwyżej do rozegrania w tej turze.

- Ogólnie Versana od samego rana jest dość zajęta. Co chwila trzeba gdzieś latać i coś załatwiać w różnych lokacjach.

- Co do spotkania w "Sierpie" to są we trójkę. Kapitan z tropicielką ustalają detale podróży. Wychodzi na to, że jeszcze nie wszystko jest gotowe ale w przyszłym tygodniu to już realne jest, że pojadą. A jak pojadą to pewnie na 2-3 tyg.

- Co do spotkania w "Mewie" no to Karlik powiedział swoje. Resztę można rozegrać w tej turze bo to sporo różnych wątków się przewinęło. Co do peruki i kasy to załatwił. Ale szczerze mówiąc nie zapisałem sobie a kompletnie nie pamiętam o jaki rząd wielkości chodziło z kasą za te fanty.

- Co so spotkania w sklepie to obie suknie są gotowe. Wyglądają naprawdę niczego sobie. Zaś Oksana zgodziła się na wizytę domową więc tylko kwestia umówienia się na kiedy i gdzie.


Cytat:
Post wrzucony. Deklarki rozpisane. To jak? Ver moze podnieść INT +5?
PS. Kilka postów wcześniej w dziale komentarzy pytałem o rozwinięcie SW +5
- Ok. To tak:

485-100=385 PD INT 60>65
385-100=285 PD SW 55>60


- Swoją drogą chyba czas byś zrobił mechę Brenie. Podobnie jak zrobiłeś Kornasowi. (1500 pkt, 9 podstawek i 2 umsy zaawansowane)


---


- I chyba tyle ode mnie na ten moment. Jak coś to pytaj
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline