Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-02-2021, 20:47   #1459
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Hmm... A jak długo Noemie jest w Agencji, jeśli można spytać? I jak wygląda kwestia szkoleń nowych agentów? Każdy oddział organizuje je na własną rękę, czy jest to jakaś forma kursów większych grup? Jeśli to drugie, to czy są to kursy międzynarodowe? Czyli np. Agenci z Hiszpanii, Francji, Anglii, USA itd. szkolą się wspólnie w dajmy na to Londynie? Może jest jakieś konkretne miejsce dla takich szkoleń? I wreszcie czy prowadzą je wyłącznie teoretycy, czy również agenci terenowi (w tym aktualnie działający)?

Pytam, bo może mój bohater poznałby Noemie na takim właśnie szkoleniu? Albo oboje byliby kursantami, albo Noemie wykładowcą, a on uczniem. No, ale to od Pipa trzeba by się więcej dowiedzieć Niestety do Belgii mu raczej po drodze nie będzie, do Anglii pewnie też nie. Może do Niemiec, ale też raczej na niezbyt długo. A czy Noemie miała jakiś konkretny obszar i czas działania w Niemczech?
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline