Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-02-2021, 21:02   #1460
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Hmm... A jak długo Noemie jest w Agencji, jeśli można spytać? I jak wygląda kwestia szkoleń nowych agentów? Każdy oddział organizuje je na własną rękę, czy jest to jakaś forma kursów większych grup? Jeśli to drugie, to czy są to kursy międzynarodowe? Czyli np. Agenci z Hiszpanii, Francji, Anglii, USA itd. szkolą się wspólnie w dajmy na to Londynie? Może jest jakieś konkretne miejsce dla takich szkoleń? I wreszcie czy prowadzą je wyłącznie teoretycy, czy również agenci terenowi (w tym aktualnie działający)?

Pytam, bo może mój bohater poznałby Noemie na takim właśnie szkoleniu? Albo oboje byliby kursantami, albo Noemie wykładowcą, a on uczniem. No, ale to od Pipa trzeba by się więcej dowiedzieć Niestety do Belgii mu raczej po drodze nie będzie, do Anglii pewnie też nie. Może do Niemiec, ale też raczej na niezbyt długo. A czy Noemie miała jakiś konkretny obszar i czas działania w Niemczech?
- Hmm... Nie zastanawiałem się nad tym do tej pory szczerze mówiąc

- Ale Agencja to organizacja międzynarodowa, trochę jak Interpol ino taka szpiegowska a nie policyjna. Głównie angielsko - francuska. Więc główne centrale są w Londynie i Paryżu.

- Niemniej wydaje mi się, że za pewnien wzór można by wziąć SOE (nawet jeśli w chronologii sesji SOE dopiero powstanie ). A tam były kursy zbiorcze i ośrodki szkoleniowe. Więc myślę, że i w Spectrze mogłoby to działać podobnie.

- Można też uznać, że są jakieś wymiany międzynarodowe czy choćby podróże służbowe. Tak jak jedna grupka agentów przybywa z Anglii do Paryża na jakieś obrady, by coś przejąć, obejrzeć czy zabrać. To też może być zahaczka do spotkania się różnych agentów. W końcy jak na weekend czy tydzień ktoś jest za granicą to tak w karierze raczej krótki epizod no a okazja by kogoś spotkać jest.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline