Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2021, 11:15   #72
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Szanowni, ponieważ fabuła pomknęła do przodu niczym antar na widok myszy, chciałbym w trybie technicznym dopiąć otwarte kwestie, zanim zacznę pisać nową fabularkę. Czy przed rozbiciem obozowiska pochowaliśmy Draugdina i Thruda? Czy tan Ingdanu nakaże pochówek Draugdina w całości czy bez czaszki? Ktoś ubiegł mieszańca w szabrowaniu dobytku półolbrzyma? (jeśli nikt nie jest zainteresowany, Ogar nie pogardzi dodatkowym profitem, chociaż i tak jestem bardzo wdzięczny Mistrzowi Gry za te wszystkie łupy zagrabione w międzyczasie więźniom i zabitym kupcom).

Myślę, że wystarczy komentarz szlachetnie urodzonych trzech graczy w tym wątku, żeby już się niepotrzebnie nie rozpisywać w trybie fabularnym. W zależności od Waszych decyzji Kethrys stanie się bogatszy albo nie (zwłaszcza o będącą obiektem jego fiksacji czaszkę Draugdina). Tutaj małe info, które jest wyłącznie fluffem i nie będzie miało wpływu na bieżącą fabułę – to jest czaszka nie-katanickiego półboga, a zatem istoty z punktu widzenia Ogara świętokradczej. To stąd podświadomie czuje on, że stanowi ona dla niego jakieś symboliczne znaczenie, chociaż z powodu bardzo krótkiej aktywności Draugdina mój bohater nawet sobie nie uświadomił, że ma do czynienia właśnie z półbogiem.
 
Ketharian jest offline