Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2021, 18:18   #1281
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Bardziej chodzi o to że jak przeczytałem jeszcze raz to co napisałem to niektóre rzeczy są hmm tone def / niesmaczne szczególnie w świetle tego co się ostatnio dzieje w kraju. Stąd chciałem napisać tą samokrytykę :P jeżeli nie jest to konieczne to nie chce zmieniać tego co napisałem bo Adam w końcu został złamany przez całą tą sytuacje i to po prostu pasuje do okoliczności.

Po za tym, siedziała mi w głowie scena gdzie mimo odruchów i okazji Adam nie wykorzysta danej osoby podważając w ten sposób szkodliwy mit niegdyś rozpowiadany przez media że ofiary same stają się oprawcami. Myślałem że będzie to z kapitanem drużyny piłkarskiej a po tym, jak umarł sądziłem że przepadło ale wyszło naturalnie w ramach gry.

Najpierw zostało złamane serce Adama, potem umysł to wszystko wytrzymał i wybaczył z miłości ale to nowe odkrycie złamało jego dusze i już nie będzie taki sam.
 
Brilchan jest offline