Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2021, 20:33   #1284
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Wydaje mi się jednak że obwinianie Erynnis nie jest do końca sprawiedliwe. Dla przykładu... to tak, jak gdybym szedł przez jezdnię, ktoś miał uderzyć we mnie samochodem, ale jakaś inna osoba uratowała mi życie, popychając mnie i usuwając z trajektorii samochodu. Po czym winiłbym za wszystkie złe rzeczy w moim życiu właśnie tę osobę, która mnie uratowała, bo gdyby tego nie zrobiła, to bym nie żył, był już w zaświatach i nic złego by mi się już tam nie przytrafiło.
Adam to bardziej widzi tak: Dziecko miało szanse zostać adoptowane przez kochającą rodzinę z za granicy ale działaczka narodowa przeprowadziła kampanie która spowodowała zakaz adopcji zagranicznej i dziecko zostało z patologiczną rodziną.
Czy naprawdę nie ma prawa winić działaczki za to że w imię własnych idei pozbawiła go dobrego życia ?
 
Brilchan jest offline