Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2021, 20:59   #1287
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Titania mogła równie dobrze cały czas kłamać, nawet jeśli przekonująco. Oczywiście nie oceniam negatywnie reakcji Adama, ale bardzo zaskoczył mnie kierunek, w jakim poszedłeś. ale bardzo zaskoczył mnie kierunek, w jakim poszedłeś. Trochę odgrywasz go tak, jakby zdobył już trzecią ranę psychiczną Poza tym bardzo ciekawi mnie rozmowa z Feliksem po tym wszystkim XD
Fey nie mogą kłamać mogą tylko naginać prawdę ale kłamstwo jest dla nich niemożliwe. Tak szczerze ? Ja też byłem zaskoczony reakcją Adama ale ten mały głosik który dałem Adamowi w mojej głowie powiedział że dość że coś się w tym chłopaku złamało i że był zbyt miły dla osoby która tyle zawiniła wobec niego.

No Adam, nie pomyślał że pogrzebał wszelkie szanse na jakąkolwiek relacje z Feliksem ale w jego oczach Trzebiński go oszukiwał jemu się teraz wydaje że jakieś kilkusetletni fey bawił się jego uczuciami i śmiał się potajemnie z jego cierpienia.

Nie podoba mi się kierunek w jakim to idzie ale Kiki sam sobie odbiera prawo do szczęśliwego zakończenia. Jest autodestrukcyjny czuje się porzucony i wzgardzony bo tyle wybaczał tak bardzo się starał a wszechświat cały czas go rani więc postanowił się zemścić.

Najbardziej mi smutno że po tym, wszystkim wypadła 10 sądziłem że jednak dostanie jakąś moc która pomoże mu w przetrwaniu nawet przypominałem sobie te wszystkie legendy :P pewnie Eri rzuci na niego jeszcze jakąś klątwę.

Szkoda, mi Adama że poszedł w taką stronę i będzie smutny bo chciałem dla niego romantyczne szczęśliwe zakończenie :P :/ Cóż, i tak Chutuhulu zje nas wszystkich :P


Mnie też zaskoczyło.

Cytat:
Tyle że on nie wie na pewno, czy miałby lepsze życie. Zakłada, że Arkadia jest jego utraconym rajem, a Ziemia to piekło. Może gdyby porozmawiał z Feliksem i Esterką, to zmieniłaby mu się perspektywa. Zadziałał bardzo impulsywnie, ale jest to na swój sposób wiarygodna reakcja z jego strony, która tak właściwie pasuje.
Adam wie że to co widzi jest iluzją i że coś wpływa na jego umysł ale powiedziałby że niewolnictwo jest lepsze od tego co przeszedł. Nie jest wstanie wyobrazić sobie nic gorszego.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 22-02-2021 o 21:01.
Brilchan jest offline