Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2021, 21:15   #38
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację
Dobra, tu jest doc roboczy, jaki sobie tworzę.

https://docs.google.com/document/d/1...it?usp=sharing

Jeżeli ktoś chce mieć możliwość edycji, to potrzebuję adres e-mail dostać. Na razie znalazłem połączenie dla Klausa, Galeba i Zachariasza. Nie udało mi się jeszcze Bardina w to wplątać, ale jakiś tam pomysł mam, musi dojrzeć. Dla Vessy i Felixa jeszcze pomysłu nie mam.

Jeżeli komuś się koncept nie podoba, to niech pisze, wykreślę go, albo coś pozmieniamy.

O magazynkach do kuszy myślałem, ale jeszcze ich nie przelałem na "papier" i nie rozmawiałem o tym z Quantum.

Poniżej kusza, o której mowa. Jest to połączenie kuszy pistoletowej z kuszą samopowtarzalną. Możecie ocenić, czy jest dla was interesująca.


Prototyp kuszy samopowtarzalnej wykonany na zaliczenie egzaminu z mechaniki. Posiada zaprojektowany przeze mnie system magazynowania bełtów. Po załadowaniu komór dziesięcioma bełtami można uzyskać precyzję strzału jak przy zwykłej kuszy, a z drugiej strony strzelać dziesięciokrotnie szybciej. Dźwignia pozwala na przeładowanie nawet wtedy, gdy w drugiej ręce trzymamy tarczę lub lejce, co na polu walki może być dodatkowym atutem. Samo ładowanie magazynku zajmuje również mniej czasu, niż zajęłoby w tradycyjnych modelach kuszy samopowtarzalnej. Minusem jest konieczność używania bełtów bez stabilizatorów, co zmniejsza zasięg. Starannie wykonane detale zdobnicze mają za zadanie wzbudzać strach u wrogów, którzy znajdując się bądź co bądź w niewielkiej odległości od strzelca widzą wpatrzone w siebie „ślepia” łęczyska.

Typ: kusze
SB: 2
Zasięg: 8/16
Przeładowanie: natychmiastowe
Cechy: eksperymentalny, specjalny (Stalowe Spojrzenie - Kusza zaprojektowana przez Bardina posiada nietypowo zdobione łęczysko. Postać otrzymuje +20 do testów Zastraszania z użyciem tej broni.)
 
Gladin jest offline