Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-02-2021, 09:11   #1289
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Nami Zobacz post
Kto może niech mi podrzuci link do doka bo zgubiłam dzięki xp
Proszę bardzo https://docs.google.com/document/d/1...zt8kvZQXA/edit

Mnie jeszcze kusi żeby dopisać trochę przemyśleń Adama kiedy uświadomił sobie co zrobił i co stracił choć skoro 10 mu wypadła to równie dobrze może zginąć.

Sądzę że wizyta w Ferie mu zdjęła rany psychiczne szczególnie te występy i zachowanie bardzo Adamowe ale informacja o tym co się stało a potem tortury pewnie znów mu dały dwie więc nie zdziwię się jeżeli będę musiał pożegnać się z grą.

Chociaż byłoby szkoda bo chciałem konfrontacji z księciem. Adaś ma teraz fazę zrzucania winy na innych.

Edit W sumie to mi szkoda że z Adama wylazł taki potwór i mi smutno jest za niego wiem że fabularnie i mechanicznie lepiej byłoby się trzymać pierwotnego planu i nie dopisałem tego późniejszego zachowania dla jakieś pokazówki. Już drugi raz mi się postać "zbuntowała" w sesji i zrobiła coś wyjątkowo szkodliwego dla siebie nakazując mi zmianę deklaracji choć wiedziałem że będzie niekorzystna dla postaci. Jakbym tego nie zrobił to ten głosik który dałem postaci "byłby na mnie zły " :P
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 23-02-2021 o 16:23.
Brilchan jest offline