Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-02-2021, 17:13   #522
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
„Jest człowiekiem. Pięknym, lecz tylko człowiekiem. Jak większość z nich pragnie sławy.”

W zasadzie tym stwierdzeniem odpowie na wszystkie wasze pytania.

Yufus czytał recenzje wiszące na parterze. Mortlake nie jest teatrem, do którego przychodzi się ze względu na sławnych aktorów. To z pewnością nie jest drabina do sławy.

Co do odpowiedzi na pytanie dlaczego Daria nie zrobi tego sama... Tony sam na to odpowiedział w swoich przemyśleniach: On jest cwaniakiem. Cath jest Ventrue i to mówi samo przez się. Prosta kalkulacja szans.

Jeżeli zapomnieliście: Daria jest Nosferatu.

Co do lokalizacji, to jest poza Londynem. W teorii dacie radę tam dojechać. W praktyce teatry są już zamknięte w okolicy 4 nad ranem.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 23-02-2021 o 17:17.
Mi Raaz jest offline