Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-02-2021, 22:30   #233
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Oh, chyba myslałem, że inaczej, ale cóż, stało się.

Plan był łopatologiczny. Daniel wchodzi, chwyta za fraki jedną osobę, przekazuje Bartoszowi który wchodzi po nim, Daniel wraca się po drugą i ponieważ Bartosz jest zmęczony mniej więcej wychodzą w tym samym czasie.

W tym momencie myślałem na wznowienie akcji w poście i upewnienie się co do kompetencji Bartosza i szybki instruktaż

Choć nie wiem po co i komu Bartosz robił pierwszą pomoc, skoro jasno Daniel mówił, ze wracają po ludzi w środku, czytać ich ratować, bo ci na zewnątrz są stabilni w domyśle... zwalam to na kark wkradającej się paniki. Nie ukrywam, że muszę się zastanowić co zrobić i jak z czasem się wpleść, oraz co zrobić dokładnie, gdzie jak i kiedy...

...jakieś pomysły? Tak, musiałem nadgonić całość, żeby mieć rozeznanie.
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!
Dhratlach jest offline