Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-02-2021, 09:02   #52
8art
 
8art's Avatar
 
Reputacja: 1 8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację
Fakty z dotychczasowego przebiegu śledztwa. Ułożyłem to w kolejności chronologicznej:

14 Maja w pobliżu Urzędu Wojewódzkiego znaleziono zwłoki Zenona M, księgowego w Spółdzielni pracy Inwalidów Współpraca. Rocznik 34. Niekarany, w latach osiemdziesiątych odznaczony złotym krzyżem za zasługi dla PRL i innymi odznaczeniami. Dwukrotnie rozwiedziony, osierocił dwójkę dorosłych już dzieci. Początkowo sądzono, że domniemani sprawcy Kamil K. i Sebastian W. zrobili to dla zatarcia śladów, albo skierowania śledztwa na inny tor, ale po tym jak śledczy wpadli dziś przypadkiem na ciało Krystyny B. nie było to już oczywiste. Ryty na ciele maja znaczenie liczby 21.

4 lub 5 czerwca - Madej odnajduje anonimowe (jak dotąd) zwłoki w studzience koło dworca PKP. Ryty na ciele wskazują na liczbe 13.

Ciało denatki Krystyny B. znaleziono 18 czerwca w godzinach porannych na osiedlu KSM. Według patologa zgon nastąpił wskutek uduszenia około pięć do dziesięciu godzin przed odnalezieniem ciała. 26 czerwca Policja powiązała mordertwa Krystyny B. z Zenonem M. Liczby na ciele wskazują na cyfrę 8.

25 czerwca ludzie szeryfa wpadli na ciało Gangrela Macieja w kamienicy Sienkiewicza 25. Blizny mają znaczenie cyfry 5.

Przeglądając posty zauważyłem jeden błąd jaki wdał się w wątku forumowym. Otóż od postu 61 wszystkie daty w nagłówkach mówią o lipcu skutkiem jakiegoś wrednego chochlika, ale jesteśmy wciąż w CZERWCU, nie lipcu! Poprawiłem juz daty tam gdzie mogłem.
 
8art jest offline