Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-02-2021, 10:21   #257
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
W tym tygodniu zobowiązuje się zrobić meche Breny. Nie wiem jak czasowo wyrobie się z konstrukcją posta ale zepnę się w sobie. (Jak by wyglądał rozwój Kornasa?)
- Kornas (i Bydlak też) ma 132 PD. Więc w sumie starczyłoby na 1 rozwinięcie.



Cytat:
Zastanawiałem się skąd u Oxany wzięła się Dana ale teraz widzę, że w deklarkach zamiast Breny wpisałem właśnie traperke:P nie dziwi mnie jej znieszmaczenie:P
- Też się zdziwiłem co ona tam robi i po co jest no ale jak dostałem taką deklarkę no to tak to rozpisałem



Cytat:
PS. Powiem szczerze, że prowadzę krótkie notatki z sesji jednak też nie zapisałem kwot o jakie się rozchodziło. Szukać czy wykonasz jakiś rzut kością?
- Mhm. Hmm... No to proponuję 2k10 PZ.



Cytat:
PS. 2. Jakiej barwy jest peruka?
- Możesz wymyślić.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline