Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-02-2021, 16:46   #91
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Racze sprawa jeńców ma znaczenie drugorzędne. To znaczy jeśli mieli by coś istotnego do wyjawienia, albo byli drogocenni jako zakładnicy, może? Nie wiem co tam Wam w tej stanicy gadali. Wyście tam byli Jak mi napiszecie że obiecał Wam za każdego jeńca po 100000 szt. złota, nie uwierzę i uznam, że robił sobie z Was jajo. Ale nie wiem, czy Wam miał płacić za jeńców i latać do siebie z każdą nową informacją i spostrzeżeniem. Wiem, że kazał Wam zbadać przyczynę napadów i to kto napada. Nie wiem czy to pora iść z jakąś wieścią a jak tak, to jaką. Mnie tam nie ma, wiecie? To Wasz świat. Ja go tylkomierzę i ważę

p
b
.

P.S.: Teeee, może zadzwońcie?


e: Postaram się odpisać dziś, ale jak mi się nie uda, na pewno napiszę jutro. Dobrze było by, by do tego czasu powstał u Was konsensus co do tego co planujecie dalej. O ile nie chcecie żebym Wam rozpisywał wszystkiego warta po warcie

.
 
__________________
Bielon "Bielon" Bielon

Ostatnio edytowane przez Bielon : 24-02-2021 o 16:49.
Bielon jest offline