Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-02-2021, 18:00   #238
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Dhratlach Zobacz post
Blisko. Wyciągnąć i odratować tych co zostali w świątyni. Żadnego pomagania stabilnym których życie czasowo nie jest zagrożone. Tylko ratować nowe, potencjalne do odratowania życia.

Szczerze mam zgryza. Nie ma sensu zmieniać, choć jest to niekomfortowe. Muszę się poważnie zastanowić jak wytłumaczyć to, że Danieli nie poczęstował całą dostawą świeżych, gorących pierniczków Bartosza na widok tego, że "ratuje" stabilnych (gdzie sam Daniel nie za bardzo wie jak im pomóc na ten moment)... co by zauważył przy pierwszej wyciągniętej osobie.

Biorę to na siebie, mogłem w końcu jakoś niejasno napisać... najwyżej na przyszłość będę pisał jasny skrót założeń posta tutaj by nie było nieporozumień? Nie jestem mistrzem komunikacji. Fakt, ciągle zdarza mi się zostawiać wiele niedomówień... ale się uczę.
Właściwie jak zwróciłeś na to uwagę to rzeczywiście parę elementów deklaracji pogubiło się i wpłynęło negatywnie na odbiór deklaracji. Poprawka jednak będzie konieczna i zaraz ją napiszę.

Tam problem polegał w tym, że przeoczyłem o kogo chodziło ci w deklaracji. Wyraźnie napisałeś o inteligencie, a ja nie porównałem z odpisem, że przecież o takim delikwencie wspomniałem... to trzeba poprawić.
 
Anonim jest offline