Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2021, 16:58   #46
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Drogi Mistrzu – zakładam, że mój pupil znalazł się obecnie przy krawędzi dachu budynku sąsiadującego z ulicą Tylera. Koleś próbujący mnie zajść od prawej gdzieś zniknął, więc obstawiam, że wlazł przez jakąś dziurę do środka budynku. Ten ukryty za samochodem próbuje mnie ostrzeliwać, a zatem mnie przynajmniej z grubsza widzi (co znaczy, że jak sięgnę po Springfielda, ja też powinienem go przez lunetę zobaczyć). Potrzebuję teraz klaryfikacji, w jaki sposób ci dwaj na flankach mogą mnie podejść, z jakiego kierunku? Zakładam, że Hector przynajmniej pobieżnie pamięta układ dróg wejścia na dachy z poprzednich dni.

Poproszę też o oszacowanie myślami mojego bohatera, na ile realne jest spożytkowanie następnych sekund / minut na odstrzelenie kolesia za Silverado. Domyślam się, że jest to wykonalne, ale potrzebna mi kalkulacja, czy w opinii Garcii wystarczy na to czasu, zanim inne zagrożenie pojawi się na jego flance.
 
Ketharian jest offline