Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2021, 12:50   #2028
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
W gdocu czyszczenie było 17 lutego.

2 marca wskoczył "opcjonalny dialog w razie przerwania egzorcyzmów"

Dziś Aiko napisała tam, że ich nie przerywa. Co musimy ustalić bardzo konkretnie w tym momencie: kontynuowanie egzorcyzmów nie oznacza kontynuowania egzorcyzmów w burdelu.

W komentarzach jest jej deklaracja w sprawie przeniesienia wampirzycy. Jeśli jej postać w całości poświęci się temu, żeby kontynuować modlitwę, to możecie na jakimś wozie jej ciało zawieźć pod katedrę, a potem wnieść.

Od Anny wymaga to pełnego skupienia, żeby nie przerwać rytuału.

Nie może też stracić ciała z oczu.

Przerwanie egzorcyzmów na tym etapie może oznaczać nieodwracalne pochłonięcie duszy Teresy.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline