Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2021, 14:49   #568
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Nie tyle spłukani... ale nie specjalnie powinniście szastać gotówką.

Wampir jako system nie operuje gotówką w oczywisty sposób. Zamiast tego mamy pulę zasobów. Przyjmuje ona wartość między 1 a 5. 5 to milioner, który na bal może lecieć prywatnym helikopterem.

1 to osoba utrzymująca się z pracy dorywczej, która ma dochody na poziomie najniższych funkcjonujących w danym miejscu, ale wpływają one stale.

Oznacza to mniej więcej tyle, że nie mam jak Was mechanicznie rozliczyć, choć opcja przekupstwa w barze wiązała się ze stratą kropki w puli Zasobów (którą uznałem za tymczasową na poziomie 2). Aktualnie przyjmuje, że macie ją na poziomie 1. Jest ona wspólna. Czyli w teorii (jaka stoi za tą mechaniką) możecie sobie pozwolić na to na co osoba wykonująca kiepską pracę dorywczą.

Przy czym jest to stan już PO zorganizowaniu telefonów, ubrań, hotelu. A że macie niskie koszty wyżywienia, to jakoś to będzie.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline