Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2021, 16:37   #570
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
@Klejnot
Zignorowałem prośbę o polowanie, bo jesteś objedzony :P Rzuciłem Ci za to o leczenie (rouse check) i miałeś sukces, czyli nie zgłodniałeś. O ile nie masz ochoty złapać człowieka i go zabić, to samo picie nie da Ci mechanicznie kompletnie nic.
Jeśli natomiast chcesz je odegrać, to nie widzę przeszkód, żebyś wplótł to w swój opis..
Może nie jak Londyńska Noc. Może to ja niejasno tłumaczę.

Leczenie wygląda w ten sposób, że deklarujesz leczenie. Rzucamy Rouse Check. Leczysz tyle ile wynika z Blood Potence postaci (czyli dla Was 1, bo nikt nie ma jakichś koksów jeszcze). Udany Rouse Check oznacza, że nie wzrósł Ci przy tym głód. Rouse Check to ogólnie "używanie krwi". Aktywowanie dyscyplin. Udawanie życia. Przy wszystkim macie 50% szansy, że zgłodniejecie.

Więc jak wyżej napisałem (ale jak widać nie dość jasno) wyleczyłeś się i nie zgłodniałeś. Po czym przyszedł dzień i kolejna noc. Pobudka to kolejny Rouse Check... i tu już nie zaliczyłeś. W związku z tym noc imprezy zaczynasz z głodem na poziomie 2 (2 kości głodu).

Fail na rouse check nigdy nie oznacza niepowodzenia. Spoon chcąc odpalić swojego blinka (bieg do celu z prędkością dźwięku) pobiegnie i tak. Qwerty chcący pobawić się telefonem dotykowym i tak odpali blush of life. Ty i tak byś się wyleczył. Tylko w razie faili przy tych działaniach Wasze postaci by zgłodniały.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline