Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-03-2021, 08:43   #582
8art
 
8art's Avatar
 
Reputacja: 1 8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację
Mam nadzieję, że relikwia będzie dostępna podczas balu i rzeczywiście będzie można ją świsnąć. Natomiast może być tak, że pieczęć jest trzymana gdzieś indziej, a ja ni wiem gdzie ma schronienie Lady Anne.


Ale tak już zupełnie technicznie i na chłopski rozum. Jeśli autorzy scenariusza uznali, że pieczęć ma księżna, to musieli założyć, że jest sposób go zdobyć


Co do auta, to mam obawy. W Londynie nagminnie odholowywuje się auta źle zaparkowane, nie ubezpieczone, bez przeglądów itp itd... Jak znam życie banda wampirów po torporze nie ma o takich rzeczach pojęcia, ale wolałbym się nie obudzić w południe przez parkingowego otwierającego szeroko drzwi lub np nocą na złomowisku należącym do bandy wściekłych Arhounów
 
8art jest offline