Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-03-2021, 16:40   #51
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Wydaje mi się, że zostałem już całkiem osaczony na tym dachu i nie dam rady stamtąd czmychnąć. Kiepska pogoda i niska temperatura dokuczają, ale mam nadzieję, że nie tylko Hectorowi, ale i napastnikom, a na dodatek adrenalina wciąż buzuje w ciele. Chciałbym zająć pozycję na dachu w taki sposób, aby zejść z pola widzenia gościa za Silverado i jednocześnie móc obserwować drogi podejścia do mojej kryjówki po dachach. Mam nadzieję, że koleś z drabiny się wykrwawi albo przynajmniej zemdleje i to wystarczy, aby jego kompanowi spadło morale.

Tak czy owak, na następne piętnaście minut stacjonarna przyczajka i granie na czas. Okrzyk do Tylera to próba sprowokowania jakiegoś ruchu ze strony naczelnika, aby uświadomić bikersom, że w Caligine jest ktoś jeszcze, kto może przechylić szalę na ich niekorzyść.

Deklaracje techniczne, o których wspomniałeś przerzucę dzisiaj wieczorem do odpowiednich postów. Co do kontynuacji przygody, z ogromną chęcią – mówiąc szczerze, stworzyłem koncept Garcii licząc na włóczęgę kupiecko-techniczno-eksploracyjną i robienie licznych interesów, dlatego długotrwałe uwięzienie w Caligine autentycznie jest mi nie na rękę
 
Ketharian jest offline