Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-03-2021, 16:56   #4
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Rafał, kocham Cię i nienawidzę! Dlaczego zaczynasz rekrutację akurat teraz? Nie jestem w stanie przejść obojętnie obok żadnej sesji KC, ale jeśli ulegnę grzesznym żądzom, to będzie moja dziewiąta grana symultanicznie sesja na Last Inn w tym momencie (chyba, że zabiję Paczkę z Northside w spektakularnym wypadku samochodowym, aby zwolnić jeden slot) – całe życie sobie wmawiam, że jestem zajebisty, ale to chyba by już mnie przerosło...

Muszę to bardzo dobrze przemyśleć, ale gdybym faktycznie się zdecydował, to chętnie zagram dwuklasowcem nietypowcem: gnolem (o profesjach musiałbym jeszcze pomyśleć).

Mam też alternatywny koncept dla wszystkich potencjalnych kandydatów pod rozwagę – może chcielibyście zagrać szajką goblinów, która postanowiła zrobić karierę w wielkomiejskim stylu?
 
Ketharian jest offline