Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-03-2021, 13:18   #1
Dedallot
 
Dedallot's Avatar
 
Reputacja: 1 Dedallot ma wspaniałą reputacjęDedallot ma wspaniałą reputacjęDedallot ma wspaniałą reputacjęDedallot ma wspaniałą reputacjęDedallot ma wspaniałą reputacjęDedallot ma wspaniałą reputacjęDedallot ma wspaniałą reputacjęDedallot ma wspaniałą reputacjęDedallot ma wspaniałą reputacjęDedallot ma wspaniałą reputacjęDedallot ma wspaniałą reputację
Dwuzdaniowy Horror

Jakiś czas temu na Youtube, natrafiłem na zagraniczne filmiki, prezentujące, tak zwane dwuzdaniowe horrory. Koncept takiej formy strasznej opowieści pojawił się na niektórych forach, na zasadzie prostej zabawy, gdzie jeden użytkownik pisał jedno krótkie zdanie zaczynające "opowieść", natomiast kolejny użytkownik dodawał pointę, która nadawała całości mrocznego charakteru.
Np. Moja córka co noc płacze i krzyczy ze swojego pokoju...
...A ja codziennie chodzę na jej grób i proszę, żeby wreszcie przestała, ale to nic nie daje.

albo: Od zawsze miałem dar wskazywania miejsca gdzie obecnie znajduje się osoba, którą pokazywano mi na zdjęciu...
...Jaki ból poczułem, gdy matce zaginionej dziewczynki, musiałem powiedzieć, że jej córka znajduje się obecnie w kilku różnych miejscach.

Oczywiście są to tylko przykłady.

Ja chciałbym zaproponować taką grę użytkownikom forum LastInn, każdy chętny może wziąć udział, być może kiedyś to nasz wspólny wysiłek trafi na YouTube jako zbiór dwuzdaniowych horrorów? Kto wie?

A teraz zapraszam do wspólnej zabawy i umieszczam pierwsze zdanie, kto pierwszy, ten lepszy:

"Gdy rano otworzyłem oczy, pomyślałem, że dziś będzie wyjątkowy dzień..."

 
__________________
Czy widział ktoś Ikara? Ostatnio kręcił się przy tamtych nietestowanych jetpackach...
Dedallot jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem