Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-08-2007, 23:34   #107
Manji
 
Manji's Avatar
 
Reputacja: 1 Manji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnie
No to widzę, że masz jakieś złudzenia Tammo. Niby dlaczego chciałbyś coś takiego dopisywac? Napewno nie jest to rzadna reklama. Po prostu twierdzę, że nie potrzebnie dźwigają ciężar trosk, u mnie byłyby bezpieczne...
Po prostu pisze prawdę i tylko prawdę. Szczerośc to moja domena.

Edit.

Obce przeczytałem Twój post i stwierdzam, że jesteś bardzo agresywna, jeśli dojdzie do spotkania Keiko i Manji to będę się musiał nieźle postarac aby nie oberwac strzałą. Swoją drogą to trzymam za ciebie kciuki. Ciekawi mnie w jakich okolicznościach i czy się nasze postacie spotkają. Ciekawi mnie również jak Fukurou zareaguje na Twoją postac i jak bardzo silne będziecie miec przymierze przeciwko Skorpionowi...Też interesuje mnie bardzo jak się zachowacie będąc szantażowanymi no i co ja bym zrobił będąc w takiej sytuacji. Oczywiście wszystko powyższe to tylko niegroźne przemyślenia.
 
__________________
Świerszcz śpiewa pełen radości,
a jednak żyje krótko.
Lepiej żyć szczęśliwym niż smutnym.

Ostatnio edytowane przez Manji : 27-08-2007 o 18:33.
Manji jest offline