Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-03-2021, 16:39   #1
Bonifacy
 
Bonifacy's Avatar
 
Reputacja: 1 Bonifacy ma wspaniałą reputacjęBonifacy ma wspaniałą reputacjęBonifacy ma wspaniałą reputacjęBonifacy ma wspaniałą reputacjęBonifacy ma wspaniałą reputacjęBonifacy ma wspaniałą reputacjęBonifacy ma wspaniałą reputacjęBonifacy ma wspaniałą reputacjęBonifacy ma wspaniałą reputacjęBonifacy ma wspaniałą reputacjęBonifacy ma wspaniałą reputację
Spokojna solowka w wybranym świecie

Witam, to znowu ja. Tym razem chciałbym zaproponować sesje eksperymentalna. Taką o korzystaniu z życia. Nie znajdziecie tam wielu przeciwników, spisków czy walki o przetrwanie. Co nie znaczy ze przygoda będzie nudna. Coś będzie się działo, tylko uczulam, że to raczej PTSD friendly. Chyba już jestem znany z tego, że preferuje sesje bez zdarzeń traumatycznych, co nie znaczy ze będzie zupełnie bezpiecznie. Będzie trochę mechaniki, ale raczej dla gracza będzie ona nie widoczna.

Wymagam:
- Mechanicznej karty postaci na mojej mechanice. (Nie jest skończona, ale podstawowe testy i tworzenie postaci działają)
- Opisania swiata w którym chcesz grać, może to być zwyczajnie nazwa systemu, grałem już trochę w różne, głównie w wiedźmaka, młotka, gasnące słońca, dnd
- Chęci do samotnej gry w przyjaznym środowisku
- Pewnego reżimu w odpisywaniu przynajmniej raz na tydzień
Fajnie, by było gdyby postać była już trochę takie obyta w świecie, co prawda można grać nawet piekarzem, ale wolał bym, żeby to był jakiś oficer, szlachcic, mag

Oferuje:
- Na pewno wymyśle jakaś ciekawa przygodę.
- Będę odpisywać przynajmniej raz na tydzień.
- Nawet nie wiem czego więcej oczekujesz, ale się postaram dostosować żeby się grało długo.

Rekrutacja trwa do 20.03.2021
Uwaga: Chyba nie mam talentu pisarskiego, ale ciężka praca jestem w stanie odpisywać na awatar.
 
Bonifacy jest offline