Wątek: Demony
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-08-2007, 23:40   #22
bookworm
 
Reputacja: 1 bookworm jest na bardzo dobrej drodzebookworm jest na bardzo dobrej drodzebookworm jest na bardzo dobrej drodzebookworm jest na bardzo dobrej drodzebookworm jest na bardzo dobrej drodzebookworm jest na bardzo dobrej drodzebookworm jest na bardzo dobrej drodzebookworm jest na bardzo dobrej drodzebookworm jest na bardzo dobrej drodzebookworm jest na bardzo dobrej drodzebookworm jest na bardzo dobrej drodze
Nie mam 2ed. więc się nie wypowiadam o niej. Ale jak napisałem, co zacytowałeś:
Cytat:
są też demony te opisywane w bestiariuszu 1ed. które nie były przywiązane do żadnego bóstwa, które po prostu zamieszkiwały domenę chaosu
(dziwnie jest cytować siebie)
są demony które nie są związane z bóstwami dlatego nie rozumiem co miało znaczyć:

Cytat:
No wiesz... ja właśnie patrzę na podstawkę do drugiej edycji i tam opisane są dwa demony (demoniczny chochlik i pomniejszy demon) - w obu opisach nie ma słowa o tym, że są przywiązane do konkretnego bóstwa (lub w ogóle do bóstw). Bestiariusz - furia chaosu - pierwsze zdanie mówi o tym, że nie związane z konkretnym bóstwem.(...)
i dalej:
Cytat:
Jak widać są demony, które "po prostu zamieszkują domenę chaosu"
Przecież właśnie to napisałem - jeszcze raz zacytuję to co napisałem:
Cytat:
są też demony te opisywane w bestiariuszu 1ed. które nie były przywiązane do żadnego bóstwa, które po prostu zamieszkiwały domenę chaosu
Sorry za śmiecenie (cytatami) ale nie do końca rozumiem Twoich nawiązań do mnie, Fistusie.

Jeśli chodzi o dodatki do których nawiązywałem to Realm of Chaos (korzystano z niego chyba przy artukule o demonach chaosu w którymś MiMie) link:
Realm of Chaos
 
bookworm jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem