Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2021, 09:30   #2615
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Hakon, Gustaw nie jest oskarżony o porwanie dziewczyny, kwestię zabójstwa wybroniłeś pięknie w mowie wstępnej, ale do czego dążyłeś w pytaniach to nie mam pojęcia - na szczęście oskarżyciel i sędziowie też nie
Ty i ja wiemy jak było na Przełeczy, ale sędziowie nie - nie uważasz, że warto byłoby poruszyć kwestię dysproporcji sił albo na przykład działań jakie podjąłeś? Byłem przekonany, że po to są Tobie świadkowie. Na razie to wygląda tak, że na Przełęczy sobie siedziałeś, "w miarę możliwości" łupiłeś konwoje, przyjechał Wernicky, dał ci kilka wozów łupów za przepuszczenie go i gwarancję bezkarności i pojechał z Twoim błogosławieństwem.

Druidh
- żyjesz?
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline