Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-07-2005, 01:00   #10
Hood
 
Reputacja: 1 Hood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłość
Nieprawdaż...?

Jest jeszcze jedna denerwująca rzecz którą kiedyś spotkałem... Ale cóż, wstyd przyznać - sam na siebie bicz ukręciłem :/

Był w drużynie jegomość, który grał elfem. Uparł się, żeby być paladynem. Przekonywał mnie długo i namiętnie (no bez skojarzeń proszę) że skoro jego bóstwo jest chaotyczne to i on powinien być, a skoro zobowiązał się przestrzegać kodeksu rycerskiego pozwoliłem mu na to (nie wzywać o pomstę do nieba - już mi się dostało za swoje). I tak w drużynie pojawił się kender paladyn w elfiej skórze... Rety jakie to było irytujące - patrzeć na paladyna, który zachowuje się jak maksymalna popierdółka... I to jeszcze elf do tego... :/ A żeby było śmieszniej koleżka umyślił sobie, że jego postać nie zna pojęcia własności (no mówię, że kender przecież) więc nie dość, że paladyn pierdoła to jeszcze złodziej... A na koniec smaczku powergamer...
 
Hood jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem