Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2021, 13:18   #6
Raist2
 
Raist2's Avatar
 
Reputacja: 1 Raist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputację
Cześć. Dawno się nie logowałem, jakoś tak wyszło, ale dzisiaj, po obejrzeniu kilku sesji na yt, stwierdziłem że zobaczę co słychać może jakaś ciekawa rekrutacja w świecie fantasy się pokaże i jest.

Od jakiegoś czasu chciałbym spróbować zagrać właścicielem warowni oraz pobliskich ziem, które dawno nie potrzebne upadły, i trzeba je odbudować. Czy 5 syn lorda, hrabiego czy innego diuka który dostał te ziemie, czy jako zasłużony oficer, nie ma znaczenia.
Lub ewentualnie były poszukiwacz przygód który po uzbieraniu konretniejszej sumki postanowił otworzyć sklep z materiałami z potworów, rzadkimi kruszćcami, roślinkami oraz innymi składnikami.
Świat jakiś fantasy, ale jeśli potrzebujesz konkretnego to może być Faerun, z edycji 3.0 znam go dobrze, późniejszych i wcześniejszych nie znam. Ale możesz też zaproponować coś innego.

Pytanie tylko mam, odpisy w postach dłuższe, krótsze czy może obojętne i raz tak raz tak może być?

Na koniec tylko dopowiem że obawiałbym się jedynie tego że przy solówce mógłbym się zaciąć i bardziej pewnym czułbym się z jeszcze jednym graczem, więc jeśli Ci to przeszkadża to nie ma sprawy, rozumiem.
 
Raist2 jest offline