Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2007, 00:24   #8
Yoda
 
Reputacja: 1 Yoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputację
Film mimo wszystko mi sie podobał (może dlatego że jestem fanką)
Postacie Luny i Bellatrix były według mnie świetne Zaraz za nimi był Syriusz i Neville(nareszcie dorośleje ale przejdzie samego siebie w ostatniej częsci). Reszta troche słabo. I za mało Nymphadory Tonks
W tej części klimat staje się troche mroczniejszy i czuć niebezpieczeństwo. Ale rzeczywiście rozsterki Pottera były denerwujące. Trochę zniewieściał jak pannienka - chciałaby a się boi
Najbardziej drażniły mnie pominięte fragmenty które w książce były znacznie bardziej rozbudowane. Gdzie się podział wątek z lusterkiem od Syriusza? Przecież to był główny powód rozpaczy Harrego na końcu, mógł zapobiec temu wszystkiemu.
Co do efekty specjalnych i zakleć zgodzę się że były rzeczywiście bardzo dobrze zrobione i widowiskowe. I jak zwykle piękne scenerie

Taka jest moja opinia

Pozdrawiam wszystkich
 
__________________
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere - Albert Einstein

Problemy z komputerem i Internetem – przepraszam wszystkich. Wkrótce się odezwę.
Yoda jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem