Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2007, 10:37   #30
TwoHandedSword
 
TwoHandedSword's Avatar
 
Reputacja: 1 TwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodze
- Ja na razie nie zamierzam zrobić nic - odparł Farin marszcząc brwi - ale uważaj na słowa. Nie jestem brodatym człowieczkiem. Nazywam się Farin Gonnhirrim, syn Thorina Gonnhirrima. To imię najpewniej nic ci nie mówi ale wiedz, że każdy Gonnhirrim wobec takiej obrazy nie zachowa się obojętnie. Wiedz też, że nie noszę tej broni - krasnolud wykręcił młynka swoim toporem - od parady.
Farin był bardzo czuły na punkcie honoru swojego rodu i rasy, jednak wiedział, że teraz musi zająć się zadaniem zleconym przez Krunng'Hara a Falsquor jest w tej chwili jedynie bezbronnym więźniem, więc hańbą byłoby go zaatakować.
- Cóż w tym złego - ciągnął krasnolud - że Krunng'Har przyzywa istoty z innych planów istnienia? Ja i moi towarzysze też zostaliśmy przez niego przywołani. Skoro więc mówiąc o mutantach i bestiach, masz na myśli mnie, moich druhów i nam podobnych to nie ominie cię kara. Służyłeś Kruung'Harowi, więc jeżeli jedyne zbrodnie o jakie go oskarżasz to używanie magii międzywymiarowej, jesteś zdrajcą. Jestem jednak zdania, że nie powinieneś zostać zabity - Farin odwrócił się w stronę towarzyszy - Uważam, że odpowiednią karą byłyby lochy lub banicja.
 
__________________
"Podróż się przeciąga, lecz ty panuj nad sobą
Sprawdź, czy działa miecz, wracamy inną drogą"
TwoHandedSword jest offline