Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-03-2021, 19:27   #38
Arthur Fleck
 
Arthur Fleck's Avatar
 
Reputacja: 1 Arthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputację
Dziękuję wam wszystkim za błyskawiczne tempo i cudne posty. W takim wypadku musiałem iść za przykładem, więc kolejny odpis już jest. W pierwszym komentarzu uzupełniłem odpis npców, co prawda wasi BG jeszcze nie znają ich imion, ale to pewnie kwestia czasu a wam będzie łatwiej orientować się kto kim jest.

Wykonałem rzut kością dla Ernesto. Nie poradził sobie z efektami wybudzenia z drzemki, ale mimo kary przy rzutach na Szybkość miał same sukcesy (w tym krytyk) i ubiegł Zarinę. Gdyby Zarina przejęła broń, akcja wyglądałaby przynajmniej w wątku bliźniaczek trochę inaczej, może nawet lepiej że jej się nie udało bo Latynos to kawał drania a w dodatku seksista. W tym miejscu , żeby nie bałaganić na naszym turlaczu rzuciłem dla npców efekty wybudzenia. Będę tam czasem wykonywał tajne albo mniej ważne dla fabuły rzuty, więc jak chcecie możecie czasem tam zajrzeć jeśli to was ciekawi.

Akcja zaczyna się powoli rozkręcać, myślę, że to dobry moment by wejść w pierwsze interakcje. Na spokojnie przejdziemy sobie teraz na google doca, ja jestem przez cały czas w miarę dostępny, więc w razie czego odpisy powinny pojawiać się szybko.
 
Arthur Fleck jest offline