Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-03-2021, 07:39   #593
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Słuchajcie: w kolejnej scenie (czyli w moim następnym odpisie) chciałbym wrzucić opis Waszego przybycia na dwór Królowej. Chciałbym, żebyście mieli już jednoznacznie ustalony prezent, jeżeli takowy chcecie wręczyć.

Oczywiście możecie iść bez prezentu. Co może nie jest tak złym pomysłem jeśli mamy wybierać między tym, a wręczeniem plastikowego diademu.... ale to już musicie z Qwertym ustalić

Jeżeli ktoś chce podjąć jakieś tajne przygotowania przed balem, to też potrzebuję info. Wiem, że Tony będzie chciał dostarczyć broń w okolice Shard.

A reszta?

Rot, świetna wstawka z tym drobnym rozbojem. Pewnie gdzieś ktoś zacznie zadawać pytania co to za blondas ich tak tam pozamiatał. Może ktoś z policji się zainteresuje, gdy już wyjdą ze szpitala.

Klejnot pokazał coś bardzo fajnego przy okazji swojego zakotwiczenia w Touchstone. Waszym Touchstone może być ktoś, kto inspiruje was do działania swoją postawą. Kto przywraca wiarę w człowieczeństwo. Nie trzeba z tą osobą wchodzić w interakcje, jeśli spełnia swoją rolę w taki sposób.

Zaalaos nie wiem czy widziałeś, w PW dosłałem info, które pozyskałeś w elizjum. Teraz jest bez znaczenia, ale może się przydać gdy natraficie na jakichś Tremere. Na przykład na wielkiej bibie u Królowej Anny
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline