Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-03-2021, 12:09   #218
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Aktualna pula rzutów do rozliczenia to wyniki 5, 7 i 10 od Vadima na prowadzenie pojazdu, 7 Arthura na uwolnienie kierowcy od airbaga oraz 5 dla Sida na odszukanie zgubionej broni. Niecodziennie przezorny Nanatar tym razem ograniczył się do fabularki bez rzutów, najwidoczniej nie chcąc się przekonać, co jestem w stanie wymyśleć w przypadku wyrzucenia przez niego następnej jedynki!

Wrzuciłem te wszystkie cyferki i deklaracje do jednego kotła, wymieszałem, całą noc rozmyślałem, po czym stworzyłem następujący koncept. Pierwszy rzut Vadima oraz siódemkę Arthura złożę razem w jedną akcję wyszarpywania poduszki powietrznej kierowcy (gdybym to rozliczał osobno, znajdujący się ZA fotelem Żyły Lee musiałby zaliczyć bardzo trudny test, a tak uznam to za test łączony). Airbag został wyrwany z kierownicy i dodatkowy karny modyfikator +2 do prowadzenia pojazdu właśnie zniknął. Piątka Sida to podetknięty pod nos przez Dicka karabinek.

Następnie siódemka Vadima to wjazd w tak wąską uliczkę, że szerokie Suburbany się w niej nie zmieszczą, w przeciwieństwie do radiowozu. I koniec końców dziesiątka, która w widowiskowy sposób uwolni Was od policyjnego pościgu! Myślę, że wszystko to zgrabnie i spektakularnie zaplanowałem, aby utrzymać dotychczasowy filmowy klimat sceny.

Fabularka powinna pojawić się do dwóch godzin.
 
Ketharian jest offline