Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-03-2021, 21:14   #42
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Dobra, chyba już dostałam wszystkie KP, które wyszły ponad pustą deklarację. Poza tym, jedna osoba niestety zrezygnowała... Ale i tak mamy ponad komplet. Zatem do Taalagadu zawitają:
Lua Nova, jako Melissa Blitz, Medyczka z ponurego Ostermarku.
Bielon, jako Sir Dorian de Bruine, Rycerz Królestwa z wojowniczego Carcassonne.
Evil_Maniak, jako Robert Werfel, Biczownik Vereny z żyznego Averlandu.
Junior, jako Bernard von Kesserling, Rycerz Białego Wilka z niepokornego Middenlandu.

Niestety Ranald nie uśmiechnął się do czarodzieja Manfreda von Walbecka, ale Sigmar wciąż może mieć wobec niego plany. Jeśli by kiedyś któryś z bohaterów zrezygnował ze zmagań, zawsze mógłby on wspomóc ekipę dzielnych śmiałków swoimi zaklęciami. A poza tym, wieszcze Morra głoszą, że i bez tego może zaistnieć później szansa, aby rozbłysła jego gwiazda. Ale nie ma co rozpraszać nimbu tajemnicy. Wszystko w rękach bogów.

Kerm, dzięki za zgłoszenie i fajną KP, wiem, że jesteś solidnym graczem i nigdy nie opuszczasz sesji, co Ci się bardzo chwali, ale czarodziej jest chyba najmniej użyteczną profesją w tym scenariuszu. No i reszta postaci jakoś bardziej mi pasowała do siebie. Uznałam również, że warto dać szansę osobom, które dawno nie grały. Jakby co, to jesteś w rezerwie, a jak nie, to jeszcze w ostatnich rozdziałach pojawi się ciekawa okazja, by dopisać Cię do sesji na piątego.

Co do reszty osób, to gratuluję dostania się do sesji. I mam nadzieję, że dotrwamy do jej końca. Wątek komentarzy pewnie pojawi się jutro (regulamin będzie dłuuugi ). A pierwszy wpis fabularny raczej w ciągu najbliższych paru dni. W międzyczasie możecie pomyśleć nad jakimiś osobistymi relacjami między waszymi BG, oraz przeczytać/odświeżyć sobie lore waszych rodzimych krain, organizacji i ogólnie starego świata. Za naprawdę dobre odgrywanie będą dodatkowe XP
 
Alex Tyler jest offline