Wątek: X-COM - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2021, 07:50   #408
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 115 - 2037.06.02; wt; zmierzch

- Oki, to mój post jest :> A termin do pt. 03.19. No to ponad roboczy tydzień na zmajstrowanie posta.

Stan BG:

- Law Tao; 10/10; s.zdrowy; (Ranga IV; Skany)


Omówienie



- To w tej turze minęło ok 5 - 10 min. Tak aby pobiegać trochę tu czy tam z karbinkiem dla koleżanki albo sprawdzić okoliczne pomieszczenia w piwnicach.




@Schron

- Law 10/10; ?
- Sofia 10/10; pistolet
- Talbot 10/10; pm

- Technikom udało się odnaleźć coś co wygląda jak karta dostępu. Więc można próbować otworzyć drzwi schronu.

- z kartą dostępu: mod -2
- bez karty dostępu: mod -5

- Jeśli test się uda to drzwi staną otworem. Jak się uda z 1-ką to z jakimś bonusem. Jak się nie uda to zostaną zamkniętę. Jak się nie uda z 10-ką no to system zablokuje się na 1 h i dopiero potem będzie można ponowić próbę. W sumie jak Law podejmuje próbę hakowania no to doklej sobie 2k10 do posta.



@Wejście


- Kirk 10/10; shotgun (szyb przy wejściu głównym)
- Dunkierka 10/10; kw (piętro, narożnik pn-wsch)
- Junior 10/10; k-ek (szyb przy wejściu głównym)
- Maxi 10/10; k-ek M 4 (2/4) + pistolet (piętro, narożnik pd-wsch)
- Over 10/10; ckm (główne wejście, ściana wsch)


- Kirk znalazł 2 magazynki do M 4 (2x 4/4) na dole w tunelu. Poza tym krwawe ślady czyichś dłoni. I tunel częściowo zalany wodą.

- Tubylcy zbliżają się do piramidy i jest ich coraz więcej. Najbliżsi są ok 20-30 m od głównego wejścia albo przy samych ścianach piramidy. Przy tak krótkich odległosciach walka może się już zacząć w każdej chwili.


---


- I chyba tyle z mojej strony na tą turę Jak coś jest niejasne to daj znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline