Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2021, 09:11   #2
Arthur Fleck
 
Arthur Fleck's Avatar
 
Reputacja: 1 Arthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputację
Sarmacja to nie są moje klimaty, ale sama koncepcja i punkt wyjścia do fabuły brzmią zachęcająco. Wstępnie jestem zainteresowany, pewnie bym grał wąpierzem. W przypadku licytacji, jeśli wydam 100 punktów na jedną cechę, żeby nikt mnie nie przelicytował ma to jakiś wpływ na pozostałe cechy, czy po prostu mój bohater jest w nich słabszy od innych, ale nie upośledzony fizycznie, magicznie, bądź psychicznie? Rozumiem, że to nie jest tryb kampanii, a jeśli jest, to czy można rozegrać tą jedną konkretną przygodę, odbić narzeczoną Asmodeuszowi, zostać zięciem pana Duniewicza herbu Dulęba i odejść w blasku mroku chwały? Dłuższe formy mnie nie interesują.
 
Arthur Fleck jest offline