Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2021, 09:17   #23
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ribaldo Zobacz post
Brilchan jeżeli chcesz wykorzystać na głównego bohatera ten koncept powyżej, to na pewno potrzebne będą pewne korekty.
Policyjny detektyw i muzyk po godzinach, jak najbardziej. Raczej amator niż ktoś poważnie myślący o światowej karierze. Po Twojej stronie leży, czy jazzowy trębacz, czy basista w funkowym zespole, czy ktokolwiek tam inny.
Znajomości w półświatku poprzez bywanie w nocnych klubach, też jest jak najbardziej w klimacie. Kwestią otwartą pozostaje, czy właściciele klubów, inni muzycy widzą, że tak naprawdę typ jest pełnoetatowym gliną
To dobra furtka do zdobywania informacji i infiltrowania podziemia, a także fajny poboczny wątek obyczajowy, moim zdaniem.

Z tego, co kojarzę to FBI traktowało Czarne Pantery, jako organizację terrorystyczną, więc sam rozumiesz, że to dość kłopotliwy wątek. Pytanie, czy po przyjęciu roli detektywa, nadal chcesz utrzymać ten motyw?
Nie mówię nie, bo to też ma duży potencjał. Wiele jednak zależy, jak te koneksje z Czarnymi Panterami wpływają na poglądy Twojego bohatera.
Duże znaczenie będzie miał oczywiście także partner z jakim będziesz pracował, wszak koneksje z tego typu organizacją na pewno nie pozostaną bez wpływu na ich relacje.

Czego oczekuje jeżeli chodzi o zgłoszenie? Niewiele raczej, Kilka zdań, które opisują bohatera. Nadają mu kolorytu i kreślą ramy w jakich będzie się on poruszał. Czyli coś na kształt tego, co napisałeś o postaci czarnoskórego muzyka z tą tylko różnicą, żeby zrobić z niego glinę. Może to być glina, który ma jakieś ciemne plamy na charakterze, czy w swojej przeszłości, ale nie gangus przebrany w policyjny mundur.
Ten mundur to oczywiście w cudzysłowie, bo wasze postacie pracują po cywilu.

Co do cyferek, to na tej stronie znajdziesz szybki kreator.
https://www.dholeshouse.org/Default
a jak nie chce Ci się rejestrować na stronie i wybierać umiejętności, to w zgłoszeniu podaj jedną umiejętność i jedną cechę w której postać jest wybitna, trzy umiejętności i dwie cechy w których jest dobra i jedną umiejętność i jedną cechę w której jest kompletną nogą. Do tego ogólny opis fizyczności postaci i to mi wystarczy, aby oceniać jak postać będzie sobie radzić w różnych sytuacjach.
Oczywiście wiążę się to z tym, że będziesz musiał obdarzyć mnie zaufaniem, co do obiektywnej oceny, bo kości w tym wypadku Ci nie pomogą.
Mogę przerobić zapomniałem o tej rekrutacji przez awarie forum i wolałbym grać jako drugoplanowy ale skoro nie ma chętnych to mogę przerobić postać fajnie by współgrała z pomysłem Juniora ale jeżeli definitywnie do zamknięcia to szkoda sorry za opieszałość
 
Brilchan jest offline