Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2007, 13:27   #34
MistrzGry
 
Reputacja: 1 MistrzGry ma wyłączoną reputację
- Skoro zaczęliście już wędrować pomiędzy planami, to zapewne słyszeliście o Pani Bólu. - odpowiedział były kapitan - To na jej polecenie została utworzona Atlantyda na tym planie jako eksperyment. Na czym dokładnie miał on polegać, to wie tylko sama Stwórczyni. Ludziom tu mieszkającym w zamierzeniu miała zostać dana potężna magia skondensowana w kryształach. Aby jednak eksperyment się udał, trzeba było odizolować to miejsce od świata zewnętrznego, zwłaszcza od gadów, które pragną mocy tutejszych kryształów. Do tej pory na szczeście nie udało się żadnemu poważnie zagrozić Atlantydzie, choć zdarzyło się kilka zmasowanych ataków smoków i gadów z zewnątrz. Niemniej jednak każdy kontakt z innymi planami niesie za sobą ogromne ryzyko, to raz. A dwa, gdyby można było korzystać z magii międzywymiarowej do woli, zamiary Pani Bólu zostałyby zniweczone, a co w takim wypadku zrobiłaby Ona sama, można się tylko domyślać. Ale mówię to wam tylko dla waszej ciekawości - sami przecież jesteście tymi, którzy w tym miejscu NIE MAJĄ prawa być.

Falsquor zrobił przerwę, jakby potrzebował chwili do namysłu.
- Mówię to wam, bo łudzę się, że być może zrozumiecie tutejszą sytuację. Zrozumiecie, że wasze życie tutaj jest w ogromnym niebezpieczeństwie, i dla was, i dla każdego innowymiarowca będzie lepiej, jeśli stąd jak najszybciej zniknie. Jeśli zechcecie pomóc, będziecie, myślę, wystarczającym dowodem, że Krunng'Har zadziera z Mocami, których nikt nie powinien tykać. Ja zostałem wysłany, by to sprawdzić... I jak widać, nasze przypuszczenia zostały potwierdzone. Kiedy pozostali się o tym dowiedzą, będzie to oznaczać jedno: zawiąże się konsorcjum przeciwko waszemu czarnoksiężnikowi, a on sam otrzyma gorszą karę, niż ja czy wy jesteśmy w stanie sobie wyśnić w najgorszych koszmarach... Jakikolwiek będzie wasz werdykt, nie zmienicie tego.
 
__________________
Bardzo lubię regulamin, a szczególnie punkt 10!
MistrzGry jest offline