Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2021, 14:06   #6
Arthur Fleck
 
Arthur Fleck's Avatar
 
Reputacja: 1 Arthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputację
Teraz jest już wszystko jasne i klarowne, dzięki! Fajnie masz to wszystko przemyślane, szczególnie mechanika licytacji do mnie przemawia, już na etapie rekrutacji czy też tworzenia postaci pojawia się element gry i zabawy. Nabrałem jeszcze większej ochotę by dołączyć do czeredy, więc zacznę tworzyć koncept i podeślę ci na PW.

O wolność graczy w zasadzie nie pytałem, to był żart . Po prostu jak przeczytałem, jakie zadanie czeka sakramencką czerędę to od razu mi się przypomniał "Transporter" z Jasonem Stathamem. Jakkolwiek daleko by od siebie nie stało kino sensacyjne i horror sarmacki, fabularna klisza jest podobna, o ile w ekipie rzeczywiście znajdzie się profesjonał, któremu w pewnym momencie w niesmak będzie oddawać niewinną pannicę w ramiona Czarta. Ciężko natomiast przewidzieć kierunek, w jakim potoczy się fabuła więc to tylko jeden z wielu możliwych scenariuszy. Na pewno w chwili rozpoczęcia przygody mój BG o ile dołączy do drużyny, będzie chciał wykonać zadanie bez zadawania pytań, a co przyniesie los...
 
Arthur Fleck jest offline