Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2021, 16:03   #801
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 26 - 2519.X.12; południe

- Oki, to mój post jest :> Termin postów to do pt 03.19 czyli prawie roboczy tydzień na wrzucenie posta.


Stan zdrowia

Karl 14/14; s.zdrowy (0);
Anthon 12/12; s.zdrowy (0);

Manfred 12/12; s.zdrowy (0);
Igor 12/12; s.zdrowy (0);
Jana 15/15; s.zdrowy (0);
Alex 15/15; s.zdrowy (0);
Allif 14/14; s.zdrowy (0)


PZ

Karl 420 PZ
Anthon 205 PZ


PD


Karl 10 PD za wrzucenie posta

Karl 10 PD za szybki post

Karl 10 PD za podjęcie decyzji co do dalszych kroków

Karl 100 PD za zrealizowanie głównego questa (odnalezienie Bastionu)

Anthon 100 PD za zrealizowanie głównego questa (odnalezienie Bastionu)



Razem:

Karl 740 + 130 = 870 PD

Anthon 435 + 100 = 535 PD



---




- W tej turze minęło ok 5 dni. Czyli kilka dni drogi aby pokonać górską doliną trasę do Bastionu.

- Cała wycieczka dotarła w jednym kawałku do podnóża góry na jakiej jest Bastion. Łącznie to prawie 20 osób z obu grup. Sama podróż na zamek to pewnie z ok 1 h drogi pod górę. W każdym razie jakby nie stało się nic nieprzewidzianego to przed zmierzchem powinno dać się dotrzeć do zamku. Podobnie jak większość wzgórz i to jest porośnięte lasem.

- Na niebie krążą jakieś czarne ptaki. Zbyt wysoko by widać było jakie no ale krążą. I jest ich całkiem sporo. Samo niebo też jest przysłonięte ciemnymi, prawie czarnymi chmurami.

- No i w tej turze chciałbym wiedzieć co by BG planowali zdziałać w tej sytuacji


@Arvelus

- Nie dałeś postów przez 2 ostatnie tury. Jeśli w tej też nie dasz ani nie przyniesiesz żadnego L4 uznam to za rezygnację z dalszej gry.


---


- I chyba tyle z mojej strony na tą turę Jak jakieś pytania czy deklarki to dajcie znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline