Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2021, 16:27   #1988
kymil
 
kymil's Avatar
 
Reputacja: 1 kymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputację
Gdy Berni wrócił z Wolfgangiem po wizycie w Katedrze Białego Wilka, czekała go niespodzianka.

- Oho, ho, ho
- klasnął w dłonie na widok zaproszenia. - Leo Ty masz fizys i charyzmę uwodziciela, tylko się musisz postarać. Taki diament nieoszlifowany, że tak powiem, na baby, he, he. A i ja przy Tobie skorzystam - klepnął poufale Leonarda w plecy. - Udał mi się skrzydłowy, he, he.

Zwrócił się do Axela. - Panie Mayer, z ust żeście mi ten fundusz reprezentacyjny wyjęli. Przyda nam się kąpiel, golibroda i czyszczenie odzieży. Za Waszym pozwoleniem wszystko zaraz u karczmarza załatwię.

Podczas spotkania z szlachciankami Berni planował pociągnąć je za język w sprawach miasta. No i narzeczonego rad by poznać, może mężczyzna był obeznany w sprawach politycznych Middenheim. Warto było to sprawdzić.
 
kymil jest offline