Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-03-2021, 08:02   #2054
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Dzień dobry Szanowna Inkwizycjo.

Stało się i po weekendzie wylądowałem na zwolnieniu chorobowym.

Widzę, że w gdocu nie ruszyliście w ślad za Icariusem w kwestii rozbudowanych dialogów. Wiem, że Aiko czeka na rzut, to teraz chciałbym go zrealizować. Podsumujmy wszelkie bonusy przed rzutem, a Ty Icarius śmiało możesz swój fragment z gdoca wrzucić na forum.

Katedra zdejmuje kaganiec na egzorcyzmy. Czyli możemy zmniejszyć ST poniżej 6.

Aktywnie pomaga Franka (praktycznie cały czas, bo zarządzanie zajęło jej ledwo moment)
Dla kontrastu Ebi był skupiony na czym innym i jego nie dodaję.

Walter, Hugin, Gerge, Witold -> to kolejne 2 osoby. Tak licze ich za 2. Walter jako wilkołak nie ma Superior Virtue. Witold po wizycie w kręgu ma "wyłączone" moce, wiec też go nie liczę.

Plusior za zakonnice. Plusior za księży. Plus za sam fakt sprowadzenia Teresy na "uświęconą ziemię".

W sumie widzę 6 bonusów, czyli rzut Anny byłby na ST=4

Anna może spalić 1 siły woli, żeby uzyskać pewny jeden sukces.

W odwecie demon jaki opanował Teresę rzuci na swoją SW, a ST=Piety Anny.

Z różnicy sukcesów wyjdzie wynik.

Czy o jakiś bonusach zapomniałem?
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline