Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-03-2021, 17:33   #409
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
to teraz pytanie ode mnie, widzę jakichś kolejnych ludzi z miotaczami ognia, kogoś kto wygląda na dowódcę? Jak sytuacja wewnątrz? Roxy spyta tych co się bronią czy im nie pomóc. Strzelam z karabinku od Sammy bo mam nadzieję, ze mają tu do niego więcej naboi.
- Z miotaczami więcej nie widać. Większość napastników ma pm-y.

- Jest kilka grupek rozrzuconych w różnych miejscach pola walki. W zagajniku, przy willi, pewnie i w samej willi. W każdej jest jakiś zawiadujący tą grupką.

- Na zewnątrz trwa strzelanina. Wszystkie opisanie w moim poście grupki zaległy i wymieniają się ołowiem.

- Ci kultyści przy drzwiach nie bardzo tam jest już miejsce. Zwykłe osobowe drzwi a tam jest już ich trzech i strzelają na zmianę. Czwarta osoba to dodatkowy ścisk.

- Sammy ma jakiś sztucer i pas z nabojami do niego. Może oddać Roxy jeśli ta chce, sama nie bardzo kwapi się do strzelania.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline