Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-03-2021, 07:40   #2056
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Kostnica

Dziękuję wszystkim za udział w egzorcyzmie.

Anna otrzymuje +5 do aktualnego poziomu Conviction ze względu na to, że poczyniła cud. Przy kolejnym rozdawaniu PDków dostanie jeszcze 5 dodatkowo.

Chciałbym, żeby teraz Aiko opisała ładnie to w jaki sposób ona przejęła inicjatywę.

Aiko miała 12 sukcesów!

Demon Pożądania miał sukcesów 5 na odparcie.

W efekcie Anna zebrała marży 7.

Demon Pożądania miał 6 punktów Siły Woli, co oznacza, że swoim spektakularnym rzutem nasza zakonnica przebiła wymaganą pulę o 1.

Demon opuścił ciało Teresy. Teraz jest ona zwykłym wampirem, który leży pod ołtarzem z kołkiem sterczącym z serca.


Ponieważ tak wysoka wartość Conviction jaką ma Anna zupełnie zmienia jej postrzeganie świata, to liczę na to, że Aiko w swoim poście opisze również swoje Colousness.

Dochodzi druga w nocy. Większość z Was odczuwa spore zmęczenie.

Icarius, możesz wstawić posta w którym Twoja postać idzie do tych konnych (to co masz w gdocu), ale potem chciałbym, żeby napisała Aiko, zanim ktokolwiek napisze coś nowego.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline