Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-03-2021, 08:29   #634
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Nie wiem jaką ma inwencję Zaalaos. Może wykonać jakiś rytuał, który zna.

Lub próbować zrobić coś czego nie zna (nie pamięta).

Jako Banu Haquim nieco inaczej patrzy na "magię krwi", wiec naprawdę jestem ciekaw co chciałby zrobić.

Mechanicznie będzie to extendet test: 15 minut na rzut.

Potrzebne 7+coś sukcesów na Blood Sorcery+Int.
To "coś" będzie zależeć od efektu jaki chce osiągnąć.

Np. może spróbować zmienić rezonans krwi Waszego "prezentu". Zmienić krew w truciznę. Spowodować, że krew będzie dawać tymczasowego buffa do czegoś. Naprawdę zależy od inwencji Sędziego.

Czyli w tej wersji potrzebujecie: 20-30 minut na zorganizowanie prostytutek (w zależności od podejścia możecie wysłać Spoona, któremu rzucę na rozwiązanie siłowe, lub Tonego, który ze swoim Streetwise będzie chciał je przegadać). O czasie zadecydują sukcesy tego kogo poślemy.

Potem musicie założyć co najmniej 30 minut na magię Yusufa.
Yusuf będzie musiał też wykonać rouse check przy przystąpieniu do rytuału.

Istnieje ryzyko, że będziecie lekko spóźnieni (30 minut musicie liczyć na dojazd).

Jeżeli zabijecie prostytutki, to magia krwi w nich umrze. Niestety Sędzia nie zna metod zachowania mocy magii w martwej krwi (to nie znaczy, że takich nie ma).

Mam nadzieję, że to ułatwia Wam decyzję.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline