Wątek: Demony
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2007, 14:39   #24
Fistus
 
Reputacja: 1 Fistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłość
Cytat:
Napisał bookworm Zobacz post
są demony które nie są związane z bóstwami dlatego nie rozumiem co miało znaczyć
No to teraz przeczysz sam sobie, dlatego, że parę postów wyżej napisałeś, że demon jest awatarem bóstwa, więc ja Ci pokazałem kilka przykładów gdzie demon nawet nie jest związany w jakikolwiek sposób z bóstwem (chodziło o wyciągnięcie wniosku, że demon to nie jest awatar bóstwa), a teraz sam mówisz, że nie jest awatarem i nie wiesz o co mi chodzi.

Cytat:
Napisał bookworm Zobacz post
Jeśli chodzi o dodatki do których nawiązywałem to Realm of Chaos (korzystano z niego chyba przy artukule o demonach chaosu w którymś MiMie) link:
Realm of Chaos
Niestety nie mam tej książki.
Dzięki, parę fajnych rzeczy tam się znalazło , trzeba czekać na wersję do aktualnej edycji.
 
__________________
"A flame which never dies, but brightens with the passing of time."
Fistus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem