Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-03-2021, 11:00   #637
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Nie. Nikt nie ma Magii Krwi.

Ale to extended test. Rzucasz co 15 minut, czyli: zbierzesz 3 w 15 minut, kolejne 2 w kolejne 15, a po 45 minutach będziesz (albo i nie) mieć komplet. To nie jest coś co znasz i co zrobiłbyś od ręki. Porażka nic nie powoduje. Krytyczna porażka poza standardowymi konsekwencjami zbije zebrane sukcesy do 0.

@Ombrose
Gdyby Yusuf znał rytuał "Craft Bloodstone", to na jego bazie moglibyśmy tworzyć z krwii materię nieożywioną. Jednak Zaalaos wybrał inne rytuały dla swojej postaci i to co planujecie jest wielką improwizacją. Jak rozumiem teraz znając fakty chciałbyś opowiedzieć się po stronie: "idziemy bez prezentu", tak? Mi to rozwiąże sytuację. 4 do 2 to w demokracji już przesądzony wynik. A ja siadłbym wreszcie do posta.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline